Web Sitemize Hoşgeldiniz!
facebook instagram youtube ÖDEME YAP

BAYİLİKLER

BAYİLİKLER

http://haserdemir.com/haser/images/assan.jpg

1988 yılında alüminyumun yassı ürün üretimine başlayan ve sektöründe ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi belgesini alan ilk kuruluş olan Assan Alüminyum, yurtiçi talebin yarısından çoğunu karşılayıp Türkiye’de yassı haddelenmiş alüminyum levha ve folyo sektörlerinin tartışmasız lideri konumuna gelmiştir.

http://haserdemir.com/haser/images/tezcan.jpg

1983 den bu güne kadar Türkiye yassı mamul üretim sektöründe son teknolojilerle üretim yapan üç firmadan birisi olan Tezcan, 1983 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde Galva-1 fabrikası ile sektöre adımını atmıştır.

http://haserdemir.com/haser/images/yucel.jpg

Yücel Boru ve Profil Endüstrisi A.Ş. 1969 yılında Gebze-Çayırova Mevkiinde merhum işadamı Sayın Osman YÜCEL tarafından kurulmuştur. Halihazırda Gebze'de kurulu yeni tesislerinde, 100.000 m2 açık alan üzerine kurulu 40.000 m2kapalı fabrika hollerinde üretim yapmaktadır.

http://haserdemir.com/haser/images/adopen.jpg

Adopen, Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Çağlar Plastik’in yarım asırlık bilgi birikimi ve tecrübesi ile birlikte 1997 yılında Antalya’da kuruldu. Pazarın tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için İstanbul, İzmir, Ankara, Adana ve Antalya’da kurduğu bölge müdürlükleri ile bayi ve hizmet ağını kısa sürede ülkenin dört bir yanına ulaştırdı.

http://haserdemir.com/haser/images/tosyali.jpg

1993yılında yatırımına başlanan tesisimiz 1994 yılında üretime alınmıştır.20.000 m2 arsa üzerinde 12.000 m2 kapalı alanda 5 hol olarak kurulmuştur.Hollerin 3 adedi üretime yönelik, diğer 2 adedi kapalı stok sahası olarak kullanılmaktadır.Tesislerimizde 1994 yılında inşaat demiri üretimine başlandı.

http://haserdemir.com/haser/images/toscelik.jpg

1997 yılında İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde inşaatına başlanan ve 1998 yılı Haziran ayında üretime geçen Tosçelik'te başta hassas borular ve sanayi boruları olmak üzere, hafif - orta seri dikişli çelik borular ile kare,diktörtgen çelik yapı profilleri ve galvanizli boru üretimi yapılmaktadır.

http://haserdemir.com/haser/images/egeplast.jpg

Hammadde ihtiyacının büyük bir kısmının Petkim'den tedarik edilmeye başlanmasiyla birlikte, 1973 yılında kurulan EGEPLAST A.Ş. üretim görevini üstlenmiş, EGE YILDIZ ise satış ve pazarlama şirketi haline dönüşmüştür.

http://haserdemir.com/haser/images/cayirova.jpg

Gebze Osmangazi mevkiinde 20.000 m2 açık ve 50.000 m2 kapalı alanda yıllık 300.000 ton kapasite ile gurubun 30 yıla aşkın çelik boru üretim tecrübesine sahiptir.

http://haserdemir.com/haser/images/yolbulan.jpg

Kırk yılı aşkın bir süredir Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren YOLBULAN METAL ; 400’ü aşkın çalışanı , 70.000 m2’si kapalı ve 80.000 m2’si açık olmak üzere toplamda 150.000 m2’lik alanda kurulu olan düz , nervürlü inşaat demiri, köşebent , lama , kare , I ve U profilleri ihtiva eden ürün yelpazesinde yılda 500.000 tona ulaşan üretim kapasitesi ile Türkiye’deki en büyük ilk 500 firma arasındadır.

http://haserdemir.com/haser/images/yapiser.jpg

ORALİTSA' nın asbestli levha üretimine son vermesi üzerine C.T.P. levha tesisi YAPISER A.Ş. tarafından satın alınarak günümüz teknolojisi ile modernize edildikten sonra 1999 yılında Gebze Şekerpınar' da üretime başlamıştır. Üretimdeki başarısı ve istikrarlı yapısı ile, her geçen gün giderek büyüyen Yapıser A.Ş. kısa zaman içinde yurt içi bayiilik ağını 300 ’ ün üzerine çıkarmış, yurt dışı ürün talebine cevap verebilmek için 2002 yılında dış ticaret departmanı kurarak, ihracata başlamıştır.

http://haserdemir.com/haser/images/esen.jpg

Esenpen markasıyla bugün PVC kapı ve pencere sektöründe yer alan Esen Profil, Mega Seri ile başladığı üretimine Sürme Seri, , Milenyum Seri’yi eklemiş ürün çeşidini arttırmaya devam ederek; kullanıcılardan ve üreticilerden gelen istekler doğrultusunda yeni bir Sürme Seri yaratmış, Milenyum Seri’yi ve W-Best Seri’yi TPV gri contalı şekliyle üretmiş 2006 yılının ilk aylarından itibaren de 70 mm oturma tabanlı , TPV gri contalı Titanyum 70 Seri ’yi ve Milenyum Seri ile kombine çalışabilecek yardımcı profilleri müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Diğer taraftan Panjur, Asmatavan ve Lambri Profilleri ile de çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

1990 yılında Kibar Holding A.Ş.’nin bir kuruluşu olarak faaliyetlerine başlayan Assan Panel Sanayi ve Ticaret A.Ş. 4.000.000 m²/yıl sandviç panel kapasiteli ilk fabrika yatırımını Tuzla - İstanbul’ da yapmıştır.

Müşterilerinin yoğun ilgisi ve beğenisiyle 2004 yılında 3.000.000 m²/yıl kapasiteli İskenderun fabrikasının, 2009 yılında 3.000.000 m²/yıl kapasiteli Balıkesir fabrikasının, 2012 yılında Ürdün’de 4.500.000 m²/yıl kapasiteli Kibar Industry-Assan Panel fabrikasının yatırımını gercekleştirmiş olup, 2015 yılında ise İstanbul fabrikasında 3.500.000 m²/ yıl kapasiteli ikinci üretim hattının yatırımını da yaparak toplam kurulu fiili kapasitesini 18.000.000 m²/yıl’a çıkarmıştır.

Assan Panel’in Ürdün Tesisi 6.500 m² kapalı, 10.000 m² açık alana kurulu, sektördeki en yeni teknolojilerin kullanıldığı tam otomatik üretim hattı, 4.500.000 m² üretim kapasitesiyle Orta Doğu’daki en büyük sandviç panel üreticisidir.

 

                                                                             

 

Türkiye’nin ilk așındırıcı ürünler üreticisi olan Karbosan, üretim faaliyetlerine 1967 yılında 40 çalıșanı ile birlikte 9.000 m2 bir alana kurulmuș fabrikasında İstanbul Halkalı’da bașlamıștır. Bugün ise toplamda 530 çalıșanı ve 125.000 m2 alan üzerine kurulmuștur.

 

İstanbul Halkalı ve Tekirdağ Çerkezköy fabrikalarında kaliteli, güvenilir ve yüksek performanslı ürünlerini 6 kıtada 75’ten fazla ülkeye sunmaktadır.

 

 

 

Magmaweld, Zaimoğlu Holding A.Ş. bünyesinde yer alan lider bir kaynak ürünleri markasıdır. Grup bünyesindeki en eski şirket olan Oerlikon Kaynak Elektrodları ve Sanayi A.Ş., 1957 yılında kurulmuş ve bir İsviçre şirketi olan Oerlikon Bührle AG den aldığı lisans ile 1959 yılında Türkiye'de ilk kaynak elektrodunu üretmiştir. Yıllar içinde sanayinin gelişimi ile beraber kaynak tüketim malzemeleri ihtiyacına cevap vermek üzere MIG/MAG ve TIG Telleri, Özlü Teller, Tozaltı Tozları ve Tellerini üretim programına katmıştır. 1971 yılında başladığı Kaynak Makineleri üretimi, 1998 yılında Panasonic ile kurulan iş ortaklığı ile Robotik Sistemlere kadar uzanmaktadır.

2000 yılında, Türkiye'deki lider pozisyonunu pekiştirmek, maliyetleri düşürmek ve global bir marka olabilmek için Manisa'da büyük bir yatırım yaparak tüm Ar-Ge, Üretim, ve Lojistik faaliyetlerini buraya taşımıştır. Bu yıla kadar Grup, tüm kaynak ürünlerini OERLIKON ve HALKALI markaları ile satarken, global pazarlarda büyüyebilmek için yepyeni, genç, ve uluslararası bir marka olarak MAGMAWELD’i yaratmıştır. Markanın adı, dünyanın merkezindeki eriyik, magma ile kaynak banyosunun benzerliğinden yola çıkılarak oluşturulmuş ve tüm dünyada isim hakkı tescil ettirilmiştir.

 

 

 

Firmamız Nevsac Metal San. 1964 yılından beri Nevşehir sanayisine hizmet vermektedir. Çelik boru üretimi ile alakalı ise ilk yatırımını 2006 yılında Nevşehir Özel Sanayi bölgesine yapmıştır. 10.000 metre kare kapalı, 25.000 metre kare toplam alana ilk çelik servis merkezini ve boru profil üretim fabrikasını kurmuştur. Bu yatırımı ile firmamız hem çelik servis merkezi hizmeti veren hem de boyuna kaynaklı (ERW) boru profil üretimi yapan firmalar arasına katılmıştır.